Leštenie svetiel - Tmaveskla

Zdieľať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Leštenie svetiel

Veľa automobilov má dnes zažltnuté, hmlisté alebo matné svetlá spôsobené slnečným UV žiarením alebo sú poškrabané.

Bohužiaľ to vedie k zníženiu vzhľadu celého vozidla, taktiež zažltnutý a malo priehľadný reflektor znižuje osvetlenie vozovky a vašu bezpečnosť !!!         

Ponúkame Vám renováciu a leštenie predných a zadných svetiel technológiou vhodnou pre všetky typy vozidiel, ktoré majú svetlá vyrobené z plastu.

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE LEŠTENIE SVETIEL:

BEZPEČNOSŤ !!!

Zvyšuje Vašu viditeľnosť na ceste :

najmä v noci alebo za sychravého počasia hlavne keď účastníci cestnej premávky nie sú označený reflexnými prvkami, Vám leštenie svetiel pomôže aby ste skôr videli a predvídali situácie. V neposlednom rade po vyleštený svetiel Vás budú skôr vidieť aj ostatný.

PENIAZE

Šetrí náklady na drahú výmenu :

máte svetlá na Vašom vozidle matné, zažltnuté, poškrabané ? Prinášame Vám leštenie svetiel, aby ste nemuseli kupovať resp. vymieňať drahé SVETLÁ na Vašom vozidle.

STK

Rýchle vyriešenie problému s priehľadnosťou svetiel na STK :

pri návšteve stanice technickej kontroly pamätajte na to že Vaše svetlá musia mať určitú predpísanú svietivosť. Pokiaľ ju nemajú tak Vaše vozidlo neprejde STK, preto ak máte zažltnuté alebo matné svetlá navštívte nás pred absolvovaním STK a nechajte si vyleštiť svetlá.

PREDAJNOSŤ

Pomáha lepšiemu predaju vozidla :

všetci poznáme predaj jazdeného vozidla kde všetci hľadáme tzv.: chybičky krásy. Jednou z nich sú svetlá, ktoré sú zažltnuté, matné alebo poškrabané. Využite našu službu leštenie svetiel čím zvýšite Vášmu vozidlu predajnú cenu a zaručíte omnoho krajší a mladší vzhľad ako pred lešteným svetiel.

LEŠTENIE SVETIEL – sa využíva hlavne po dopravnej nehode keď jedno svetlo je nové a druhé pôvodné je zažltnuté, matné alebo poškrabané. Po vyleštení pôvodného svetla bude svetlo skoro ako nové.

PRED LEŠTENÍM

PO LEŠTENÍ

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky