Stránka 4 - Nofox Autofólie

Title
Prejsť na obsah
Nofox - výroba reklamy
tmaveskla.eu
📞0907 954 701
 📧 info@nofox.sk

BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE
Nekopromisná ochrana vašich najbližších, okien a majetku
Ochráňte svoj majetok a tiež zdravie seba a svojich blízkych pomocou vysoko odolných bezpečnostných fólií KeetecFOL.

Či už vaše okná poškodia vandali, vlamači, prírodné živly, alebo sa vám prihodí obyčajná nehoda, výsledkom sú vždy tisíce ostrých kusov skla. Zraneniam a vniknutiu do budovy však môžete zabrániť aplikáciou bezpečnostných fólií KeetecFOL, pomocou ktorých premeníte najzraniteľnejšie miesto nehnuteľnosti na nenápadnú avšak nepreniknuteľnú bariéru.
Fólie KeetecFOL držia sklo pohromade aj v prípade výbuchu, požiaru či nárazu, a okrem bezpečnostnej funkcie ponúkajú aj tú estetickú. Vďaka širokej palete možností môžu byť fólie aplikované zvonku i zvnútra a ich vstavaný UV filter zablokuje 95-99% škodlivého žiarenia.
Priehľadné fólie (transparentné)
Nenápadná ochrana skiel pred totálnym rozbitím nárazom, výbuchom či pri požiari. Fólie bez zafarbenia ponúkajú pôvodný vzhľad okna s možnosťou minimalizovať priepustnosť slnečnej energie.
Tónované fólie
Fólie s tónovaním ponúkajú okrem ochrany samotného skla tiež zaistiť súkromie pred zvedavými očami okoloidúcich. Výsledný tmavý odtieň skiel znižuje priepustnosť slnečného svetla a svojim vzhľadom vynikajúco dopĺňa vzhľad moderných budov.
Fólie Anti-vandal
Vďaka špičkovým fóliám KeetecFOL anti-vandal, už nemusia byť poškriabané a posprejované výklady neriešiteľným problémom. Fólie odolné poškriabaniu so špeciálnou vrstvou odolnou voči rozpúšťadlám vzdorujú tiež farbám a graffiti sprejom, ktoré stačí jednoducho zotrieť s prípravkom na báze alkoholu.
Návrat na obsah