Protislnečné fólie - Nofox Autofólie

Title
Prejsť na obsah
Nofox - výroba reklamy
tmaveskla.eu
📞0907 954 701
 📧 info@nofox.sk

PROTISLNEČNÉ FÓLIE
Chráňte svoje okná a majetok s fóliami Solar Screen
Moderné budovy prepúšťajú vďaka čoraz väčším oknám, a kompletne zaskleným fasádam do interiéru stále viac a viac slnečného žiarenia. Okrem príjemne presvetlených miestností má však tento trend aj odvrátenú stránku. Je ňou zbytočné prehrievanie interiérov, vysoká miera UV žiarenia, a tiež nemalé straty na vykurovaní počas zimných mesiacov.

Riešením týchto problémov sú špeciálne Protislnečné fólie Solar Screen. Ich jedinečná skladba a použitie špičkových materiálov zaručujú zníženie nákladov na klimatizáciu i vykurovanie a blokovanie až 99% škodlivého UV žiarenia. Zároveň dokážu tiež zvýšiť atraktivitu nehnuteľnosti zrkadlovým efektom či špecifickým sfarbením.

Výhody protislnečných fólií Solar Screen:
  • Zníženie tepelného zisku (odraz až 98% infračerveného žiarenia);
  • Zníženie oslnenia slnečným žiarením;
  • Kompletné absorbovanie ultrafialového slnečného žiarenia;
  • Zabraňuje prieniku škodlivého UV žiarenia až 99%.
Interiérové zrkadlové
Interiérové zrkadlové fólie Solar Screen sú samolepiace okenné fólie, ktoré kombinujú efektivitu a dizajn, a ponúkajú elegantné riešenie, ktoré zlepší vzhľad akýchkoľvek väčších zasklených plôch.
Interiérové neutrálne
Interiérové neutrálne fólie Solar Screen sú priehľadné samolepiace fólie ponúkajúce diskrétne riešenie, ktoré zlepší vlastnosti akýchkoľvek zasklených povrchov.
Interiérové farebné
Interiérové farebné fólie Solar Screen dopĺňajú vzhľad budovy a vytvárajú výrazný a živý vonkajší estetický dojem.
Polykarbonátové
Inovatívne fólie Solar Screen Polykarbonát sú určené na syntetické materiály ako napríklad polykarbonát alebo plexisklo. Chráneným materiálom pomáhajú odolávať mechanickému poškodeniu, UV žiareniu a taktiež umožňujú znížiť prestupnosť slnečného žiarenia alebo zvýšiť mieru súkromia.
Exteriérové zrkadlové
Exteriérové zrkadlové fólie Solar Screen v sebe spájajú štýlový dizajn a estetické riešenie pre zlepšenie vzhľadu akýchkoľvek zasklených plôch.
Exteriérové farebné
Exteriérové farebné fólie Solar Screen dopĺňajú dizajn každej budovy a vytvárajú výrazný vonkajší estetický vzhľad.
Exteriérové neutrálne
Exteriérové neutrálne fólie Solar Screen sú priehľadné samolepiace fólie ponúkajúce diskrétne riešenie, ktoré zlepší vlastnosti akýchkoľvek zasklených povrchov.
Návrat na obsah